Przejdź do treści
BIAZET S. A.
BIAZET S. A.
15-113 Białystok, ul. Andersa 44
+48 85 67 84 701
biazet@biazet.pl
www.biazet.pl
BIAZET S. A.

O firmie

Biazet S.A. to polska prywatna grupa firm z ponad 50-letnim doświadczeniem. Nasza firma jako projektant i producent kontraktowy (CM/ODM), realizuje projekty w obszarze małego AGD, filtracji wody, oświetlenie czy sprzętu DIY. Wszystkie wymienione działania były realizowane we współpracy z globalnymi markami takimi jak Phillips, Electrolux, Lavazza, Brita, Signify, Wagner oraz Karcher. Nieustannie rozwijamy się i poszerzamy swoje kompetencje dbając o to aby dostarczać naszym partnerom usługi najwyższej jakości. Biazet oferuje kompleksowy i elastyczny zakres usług począwszy od pełnej obsługi po wsparcie techniczne, w zależności od wymagań partnera.

Kluczowe produkty

Projektowanie i rozwój produktu
Industrializacja
Zarządzanie łańcuchem dostaw
Produkcja i dystrybucja

Procesy

Zespół R&D zarządza złożonymi problemami inżynieryjnymi, obejmując aspekty projektowania, takie jak komponenty plastikowe i metalowe czy systemy hydrauliczne.
Biazet zarządza projektami industrializacji i oferuje usługi projektowania i produkcji narzędzi poprzez swoją narzędziownię.
Firma wyróżnia się inżynierią procesową, zaopatrzeniem, walidacją produktu, planowaniem produkcji, zaopatrzeniem, kontrolą jakości.
Biazet obsługuje 48 maszyn wtryskowych, świadczy usługi dekoracji, produkcji przewodów, montażu, testów i kontroli jakości.
Firma zapewnia płynne przesyłki na całym świecie, zajmując się organizacją transportu, umowami logistycznymi, obsługą celno-skarbową, dokumentacją i terminowymi dostawami.

BIAZET S. A.